Parafia Św. Klemensa we Wągłczewie

Ogłoszenia parafialne Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 13.05.2018

12 Maj 2018

1.Dziękuję tym mieszkańcom Sadokrzyc, który przygotowywali świątynię o dzisiejszej niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: Bernarda Głownikowskiego, r. Łukomskich, r. Zatonów, r. Weszczaków, r. Jaszczyków, Zofię Ławniczak.

 

2.Zapraszam na nabożeństwa majowe i w tym tygodniu połączoną z nim nowennę do Ducha Świętego. Nabożeństwa zaczynają się o godzinie 17.30 w niedziele po Mszy Świętej popołudniowej

 

3.Dzisiaj po Mszy Świętej popołudniowej nabożeństwo fatimskie. Nabożeństwo zakończymy Apelem Maryjnym. Nie będzie więc dzisiaj Apelu o 21.00

 

4.Próby przed I Komunią Świętą będą odbywały się od poniedziałku do piątku o godzinie 19.00.

 

5.W czwartek o godzinie 19.00 katecheza formacyjna przed bierzmowaniem.

 

6.W sobotę o 20.00 w Farze sieradzkiej odbędzie się czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego.

 

7.W sobotę o godzinie 15.00 spowiedź przed I Komunią Świętą. Do spowiedzi poza dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej zapraszam rodziców, rodzeństwo, chrzestnych, dziadków. Proszę, aby skorzystali ze spowiedzi ci wszyscy którzy będą przeżywali w kolejnym tygodniu Komunię Świętą Rocznicową.

Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami przychodzą w sobotę na godzinę 14.30.

 

8.W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i jednocześnie dzień I Komunii Świętej naszych dzieci. Msza komunijna będzie sprawowana o godzinie 11.00. Bardzo proszę, aby przybyły na nią tylko osoby zainteresowane I Komunią Świętą. Pozostałe osoby zapraszam na Msze Święte o godzinie 9.00 i 16.00.

 

9.W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca. Na Mszę Świętą o godzinie 16.00 zapraszam na comiesięczną modlitwę w intencji rodzin i małżeństw. Szczególne zaproszenie kieruję do małżonków, którzy w maju przeżywają miesięcznicę zaślubin.

10.W przyszłą niedzielę o 21.00 Apel Maryjny. Szczególne zaproszenie kieruję do dzieci komunijnych i ich rodziców.

 

11.Segregacja śmieci na cmentarzu!!!

 

12.Prasa katolicka

 

13.Z powodu braku wystarczającej liczby osób odwołujemy lipcowy wyjazd do Rumunii.


-