4 Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021

1. Dziękuję tym mieszkańcom Sadokrzyc, którzy wypełnili swoją służbę przy świątyni. Na przyszłą sobotę zapraszam pierwsza grupę mieszkańców Brudzewa: r. Żurańskich, r. Przybylaków, r. Stąporków, r. Adamczewskich

2. Trwa nowenna przed Uroczystością Św. Józefa. Zapraszam na wspólną modlitwę każdego dnia, bezpośrednio po Mszy Świętej.

3. W piątek przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. To szczególny dzień w Roku Św. Józefa połączony z odpustem zupełnym. Msze Święte w tym dniu o godzinie 7.30 i 17.00.

4. W Uroczystość Św. Józefa na Mszy Świętej o godzinie 17.00 będziemy polecać Bogu zmarłe Józefy i zmarłych Jozefów z naszych rodzin. Ich imiona i nazwiska proszę podać na kartkach bezpośrednio przed Msza Świętą.

5. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątek o 16.30 Droga Krzyżowa w niedzielę o 10.30. Gorzkie Żale.

6. W piątek o godzinie 18.00 katecheza dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania.

7. W przyszłą niedzielę po sumie katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Podczas Mszy Świętej zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa i wręczone dzieciom.

8. W przyszłym tygodniu 24 marca, będziemy przezywać wielkopostny dzień skupienia połączony z sakramentem pokuty i pojednania. Msze Święte będą sprawowane o godzinie 9.30; 11.30; 16.30; 18.00. Pół godziny przed każdą Mszą Świętą kapłani będą rozpoczynali spowiedź. Zachęcam wszystkich do skorzystania z wielkopostnej spowiedzi.

9. Odbyło się spotkanie z sołtysami dotyczące zbiórki ofiar na ogrodzenie cmentarza parafialnego. Ustalono........

10. Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

11. Dziękuję za ofiary, które wpłynęły w ostatnim tygodniu na rzecz kolędy i popiersia JPII.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.