12 Niedziela Zwykła 25.06.2023

1.Dziekuję tym mieszkańcom Gaju, którzy przygotowywali świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam r. Pustelników, r. Granosów, r. Winiarków, Łukasza Grzegorka i r. Bomanów

2.W środę przed Mszą Świętą poranną nowenna do Św. Józefa

3.Do piątku włącznie zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Zawsze po Mszach Świętych. W czwartek po Mszy Świętej popołudniowej.

4.W czwartek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7.30 i 17.00. Jest to dzień w którym istnieje obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej. Ofiary składane na Mszach Świętych przeznaczone są na Stolicę Apostolską.

5.W sobotę przypada I sobota miesiąca. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17.00 i nabożeństwo wynagradzające.

6.Dziękuję Justynie Głuch i Bożence Jankowskiej za nową gazetkę do gabloty. Dziękuję Panu Kamaszowi i jego pracownikom a także Janowi Bomanowi i Grzegorzowi Florkowi oraz Maćkowi Similakowi za zdjęcie kostki wokół świątyni.

7.W piątek przeżyliśmy podniosłą uroczystość pogrzebową żołnierza wyklętego Jana Chowańskiego. Był to pogrzeb państwowy z uczestnictwem wojska polskiego, kawalerii konnej i przedstawiciel władz państwowych i samorządowych.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.