2 Niedziela Zwykła 17.01.2021

1.Dziękuję tym rodzinom z Sadokrzyc, które przygotowywały świątynię do niedzieli.  Na przyszłą sobotę zapraszam rodziny: Zarembów, Grzegorzewskich, Woźniaków, Mielczarków.
2.W tym tygodniu przypadają dwa dni Św. Józefa: wtorek 19 dzień miesiąca i środa, która w Kościele jest dniem Św. Józefa. Przypominam, że kto w te dni pomodli się do św. Józefa i w intencjach wyznaczonych dla Kościoła przez Papieża i oczywiście będzie w stanie łaski może uzyskać dar odpustu  zupełnego.
3.W czwartek obchodzimy Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka, Pamiętajmy w tych dniach o żyjących i zmarłych naszych babciach i dziadkach. Już dziś składam im najserdeczniejsze życzenia.
4.Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako niedzielę Słowa Bożego.
5.W przyszłą niedzielę na sumie o godzinie 11.00 będziemy modlić się z mieszkańcami Sadokrzyc, powierzając ich życie i wszelkie sprawy Bożemu błogosławieństwu o opiece Matki Bożej.
6.Dziękuję mieszkańcom Orła Białego za wspólnotę modlitwy w ostatnią niedzielę. Dziękuję także za dar kolędowy dar ołtarza…
7.Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli swoje ofiary na ogrzewanie. W I niedzielę stycznia zostało złożone 1526 zł. Bóg zapłać.
8.Wielkie podziękowania kieruję wobec tych osób, które wczoraj tak licznie zebrały się przy świątyni i uprzątnęły plac świątynny i parking z gałęzi po pielęgnacji drzew. Przybyło 30 osób.  Mamy jeszcze do uprzątnięcia z gałęzi cmentarz parafialny. I tym razem bardzo gorąco proszę o pomoc. Jeżeli pozwoli nam pogoda, to zapraszam na sobotę na godzinę 9.00. Przydałyby się też ze dwa ciągniki z przyczepami i piły do cięcia.
9.Wszystkie prace pielęgnacyjne przy drzewach na cmentarzu i wokół świątyni wraz z czyszczeniem rynien wyniosły 21700 zł.
10.W poniedziałek spotykam się z wykonawcą ogrodzenia cmentarza, który przedstawi mi kosztorys prac.
11.Zachęcam do nabycia nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.