24 niedziela zwykła 13.09.2020

1. Dziękuję tym mieszkańcom Wągłczewa, którzy przygotowywali świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Mańkowskich, r. Olejników, r. mieszkającą po Staniewskich i r. Popłonikowskich.
Dziękuję także Państwu Kozica za skoszenie trawy i przyozdobienie wejścia do kościoła.

2. W poniedziałek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w naszej parafii to tradycyjna uroczystość parafialna. Msze Święte o 7.30 w kościele parafialnym i o 17.00 na cmentarzu. Na cmentarzu będziemy modlić się w intencji wszystkich wiernych zmarłych.

3. W piątek 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki , patrona Polski ale także patrona dzieci i młodzieży.

4. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Na Mszy Świętej o godzinie 16.00 i na nabożeństwie po Mszy Świętej będziemy modlić się za rodziny i małżeństwa. Małżonkowie, którzy w miesiącu wrześniu zawierali sakrament małżeństwa będą mogli odnowić przymierze małżeńskie  i otrzymają błogosławieństwo lourdzkie.

5. W przyszłą niedzielę po sumie obowiązkowe spotkanie dla młodzieży pragnącej w przyszłym roku przyjąć sakrament bierzmowania. Oprócz grupy, która przygotowywała się przez dwa ostatnie lata proszę o przybycie tej młodzieży, która obecnie uczy się w klasie ósmej i wyżej

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.