28 niedziela zwykła 11.10.2020

1. Dziękuję Paniom Szczecińskiej, Kowalskiej, i Przybalakowej za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r Juszczaków, r. Nowaków, r. Sulczewskich, r. Kobyłeckich i Panią Pietrzak.

2. We wtorek ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Naszą modlitwę rozpoczniemy o 16.30 różańcem fatimskim następnie Eucharystia i procesja z figurą NMP.

3. W środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Na nabożeństwie różańcowym i podczas Mszy Świętej, będziemy pamiętali w modlitwie o żywych i zmarłych nauczycielach, wychowawcach i katechetach i pracownikach z naszej szkoły. Wszystkim pracownikiem szkół, ośrodków i instytucji wychowawczych składam najserdeczniejsze życzenia.

4. W piątek przypada rocznica wyboru na stolicę Piotrową Św. JPII. Na wspólną modlitwę zapraszam wszystkich dla których osoba i nauczanie Św. JPII są ważne i bliskie.

5. W przyszłą niedzielę po sumie katecheza dla rodziców, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej. Dzieci będą miały spotkanie z Panią Anią w salce katechetycznej.

6. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, dlatego przypominam, że na Mszy Świętej popołudniowej i nabożeństwie po Mszy Świętej będziemy modlili się za rodziny i małżeństwa. Małżonkowie, którzy zawierali małżeństwo w październiku będą mogli odnowić przymierze małżeńskie i przyjąć błogosławieństwo lourdzkie.

7. Dziękuję za ofiary złożone na tacę grzewczą.

8. Dziękuję za ofiary, które wpływają na popiersie Św. JP II. Dziękuję Stasiowi Klekotowi za poświęcenie całego dnia i wylanie betonowej stopy pod cokół.

9. Ogłoszenia o badaniach doplera które będą miały miejsce 20 października we Wróblewie

10. Ogłoszenie o zbiórce krwi dla Bartka Płuciennika. Krwiobus będzie dostępny we Wróblewie 14. 10.2020 na parkingu przy kościele.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.