29 niedziela zwykła 18.10.2020

1. Dziękuję : Paniom Sulczewskiej, Pietrzak i Nowak za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Sobczaków; r. Małeckich; r. Strózików; r. Korbanów; i Pana Plichtę

2. W poniedziałek 19 października w liturgii Kościoła wspominamy bł. Ks. Jerzego Popiełuszkę – wielkiego męczennika Kościoła we współczesnej historii Polski.

3. W czwartek 22 października przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II. Zapraszam na wspólną modlitwę.

4. Z soboty na niedzielę przechodzimy na czas zimowy. Liturgia pozostaje w stałych godzinach: rano 7.30 po południu 17.00

5. Dziękuję tym osobom, które podjęły nowennę przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II w intencji światła i mądrości Ducha Świętego dla sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy 22 października będą podejmować decyzję czy zabijanie dzieci nienarodzonych rozwijających się z wadami jest zgodne z konstytucją.

6. Badania, które miały się odbyć 20 października we Wróblewie ze względu na Covid zostały odwołane.

7. Zapraszam na modlitwę różańcową od poniedziałku do soboty na          godzinę 16.30 a w niedzielę na godz.20.00.

8. Można zamawiać intencje mszalne na nowy rok 2021 i wypominki roczne i oktawalne.

9. Podziękowanie za ofiary składane na obelisk z popiersiem Św. JPII……..

10. Prasa katolicka: Idziemy i Miłujcie się, każde w cenie 5 zł. Są też do nabycie kalendarze rolników i kalendarze ścienne na rok 2021.

11. Pragnę poinformować, że znajdujemy się w strefie żółtej a więc oficjalnie ograniczają nas limity osób na zgromadzeniach liturgicznych 1 osoba na 4 m kw. Obowiązują też maseczki okrywające usta i nos.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.