32 niedziela zwykła / Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

1. Dziekuję Pani Edycie Szcześniak i Pani Wiertelakowej za przygotowanie świątyni do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam mieszkańców Orła Białego: r. Stawirejów, r. Jarominiaków, r. Korbanów, r. Białeckich

2. Dziękuję tym osobom, które włączyły się w modlitwę „Różaniec do Granic Nieba” Do świątyni przychodziło ok 10 osób, mam nadzieję, że były jeszcze osoby, które modliły się w swoich domach.

3. Weszliśmy w kolejny czas obostrzeń związanych z koronawirusem. Od wczoraj do odwołania w naszej świątyni w nabożeństwach może uczestniczyć  17 osób. Bardzo proszę, aby uczestniczyć w Mszach Świętych niedzielnych przez środki społecznego przekazu. We wszystkie niedziele objęte obostrzeniami wprowadziłem dodatkową Mszę Świętą o godzinie 8.00. Od dzisiaj do odwołania Msze Święte w niedziele będą sprawowane o godzinach: 8.00; 9.00; 11.00 i 16.00

4. W środę przypada Narodowy Dzień Niepodległości Msze Święte w  tym dniu o godzinie 8.00; 9.00 i 11.00. Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o godzinie 9.00. Przypominam, żeby na Dzień Niepodległości wywiesić biało czerwone flagi.

5. W przyszłą niedzielę odwołuję katechezę dla rodziców przed I Komunią Świętą ich dzieci. Nie będzie też Mszy Świętej z udziałem dzieci.

6. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Na Mszy Świętej o godzinie 16.00 i w nabożeństwie po Mszy Świętej będziemy przeżywać comiesięczną modlitwę w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii.

7. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Świętych ofiarą złożoną do puszek będziemy wspierać Kościół w Republice Środkowoafrykańskiej.

8. Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy” są też dwa egzemplarze „ Wzrastania” dla młodzieży.

9. Na plebanii są do nabycia Kalendarze Rolników i kalendarze ścienne 

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.