5 Niedziela wielkanocna 15.05.2022

1.Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie świątyni i palcu do dzisiejszej uroczystości. Na przyszłą sobotę zapraszam rodziców dzieci rocznicowych

2.Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej siedmiorga naszych dzieci. Przy tej okazji pragnę podziękować za wszelki trud podjęty wobec dzieci, aby mogli dziś przeżywać ten ważny i piękny dla nich dzień. Dziękuję rodzicom, wychowawcom, katechetom, Pani Teresie, Marcinowi Trędowskiemu - organiście, Pani Marii Stawirej.

3.Od jutra do piątku wraz z dziećmi komunijnymi przeżywać będziemy tzw. biały tydzień – czas dziękczynienia Bogu za dar eucharystii.

4.W poniedziałek przeżywać będziemy liturgiczne Święto Św. Andrzeja Boboli – męczennika i wielkiego patrona Polski. Zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę.

5.We wtorek o godzinie 18.00 zbiórka dla ministrantów

6.W środę o godzinie 18.00 spotkanie z dziećmi należącymi do Podwórkowego Koła Różańcowego. Cieszę się, że 16 dzieci potwierdziło swoje pragnienie trwania przy Matce Bożej i modlitwie różańcowej.

7.W czwartek o godzinie 18.00 próba dla dzieci rocznicowych.

8.W przyszłą niedzielę na sumie o godzinie 11.00 przeżywać będziemy Komunię Świętą Rocznicową.

9.Dziękuję Panu Heniowi Cichomskiemu i jego pracownikom za założenie nowych listew przypodłogowych w salce katechetycznej i ogranicznika do drzwi wejściowych – Bóg zapłać

10. Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.