Na 1 Niedzielę Adwentu 27.11.2022

1.Dziękuję tym rodzinom, które przygotowywały świątynie i plac do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Błaszkowskich, r. Pietrzaków, r. Druciarków, r. Rajewskich, r. Woźniaków

2.Dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy w spokoju i owocnie przeżywać rekolekcje i dzień odpustu parafialnego.

3.Dziękuję za ofiary na ogrzewanie, które zostały złożone w ostatnich dwóch tygodniach.

4.We wtorek o 16.30 zbiórka formacyjna dla ministrantów

5.W każdą środę i sobotę Adwentu o godzinie 6.30 Msze Święte roratnie /Roraty/

6.W czwartek I czwartek m-ca o godzinie 16.00 Godzina Święta o 17.00 Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania do służby w Kościele

7.W piątek I piątek miesiąca od godziny 9.00 udam się do chorych, będzie to ostatnie spotkanie przed świętami. Od godziny 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w czasie której będzie możliwość spowiedzi.

8.W sobotę I sobota miesiąca o godzinie 17.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo wynagradzające

9.W przyszłą niedzielę 4-go grudnia będziemy modlić się za Kościół na Wschodzie i wspierać go naszymi ofiarami zbieranymi do puszek po Mszach Świętych.

10.W przyszłą niedzielę o godzinie 20.00 zapraszam na kolejny dzień nowenny przed peregrynacją kopii Jasnogórskiego wizerunku NMP

11.Ze względu na stan zdrowia i brak sił Pani Janina Wągrowska zakończyła dzisiaj posługę na plebanii. Wobec całej wspólnoty parafialnej wyrażam Jej ogromną wdzięczność za wszystkie te lata jej pięknej, wytrwałej pracy i służby na plebanii. Proszę Boga o siły i zdrowie na dalsze lata życia.

12.Tak jak w poprzednich latach przeprowadzimy w naszej parafii adwentową akcję „paczuszka dla maluszka”

13.Dzisiaj święcimy opłatki wigilijne od tego tygodnia Pan Jan rozpocznie roznoszenie ich do naszych domów. Tradycyjnie ofiary składane przy okazji wzięcia opłatka są naszą wdzięcznością wobec Jana za opiekę nad cmentarzem parafialnym.

14.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.