Na 12 Niedzielę Zwykłą 19.06.2022

1.Dziekuję mieszkańcom Gaju za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam pierwszą grupę mieszkańców Orła Białego: r.Stawirej, r. Jarominiaków, r. Korbanów, r. Białeckich

2.Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszam na popołudniowe Msze Święte i procesje eucharystyczne. W czwartek uroczyste zakończenie oktawy.

3.Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe

4.We wtorek przypada dzień imienin biskupa seniora Wiesława Meringa

5.W czwartek 23 czerwca przeżywać będziemy liturgiczną uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Ten dzień to także dzień ojca. Pamiętajmy o naszych żyjących i zmarłych ojcach.

6.W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 17.00. Ci którzy na tej Mszy Świętej pragną pomodlić się za swoich zmarłych Janów i Janiny proszę, aby ich imiona i nazwiska przynieśli na kartkach przed Msza Świętą.

7.W piątek dzień odpustu w parafii NSJ w Sieradzu. Suma odpustowa o godzinie 18.00.

8.W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci, rodziców i pracowników szkoły zapraszam na Mszę Świętą dziękczynną na godzinę 8.00. O godzinie 9.00 zakończenie roku w szkole.

9.W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej litania do Serca Jezusowego i różaniec.

10.W sobotę o godzinie 19.00 Msza Święta z niedzieli a w niedziele nie będzie Mszy Świętej popołudniowej. Nabożeństwo czerwcowe po sumie.

11.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy” dla dzieci jest nowe wydanie „Przewodnika Katolickiego” 12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.