Na 15 Niedzielę Zwykłą 10.07.2022

1.Dziekuję tym rodzinom z Orła białego, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszła sobotę zapraszam: r. Jeziorskich, r. Stasiaków, r. Sadeckich

2.W Poniedziałek przypada rocznica ludobójstwa dokonanego na Wołyniu przez ukraińskie oddziały UPA. Zamordowano ok 100 tysięcy Polaków. Polecajmy Bogu tych którzy wtedy zginęli i prośmy o miłosierdzie dla zbrodniarzy.

3.W środę przypada 13 dzień lipca, kolejne spotkanie z Maryją w Dniu Fatimskim. Zapraszam na Mszę Św. o godzinie 17.00 a po niej różaniec fatimski i procesja z figurą NMP 4.W sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel. To święto wszystkich noszących szkaplerz. Zapraszam na Mszę Św. o godzinie 7.30. Będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. 5.Dziękuję Państwu Biernatom za ufundowanie figury Chrystusa na krzyż stojący na placu kościelnym oraz figury św. Rity i św. Judy Tadeusza, które zostały ustawione w świątyni. Dziękuję Panu Karolowi Pietrzakowi za wykonanie i zainstalowanie półek pod figury i zdobienie belki przy krzyżu.

6.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

7.Przedstawiam program pielgrzymki do Lourdes i Paryża w dniach 9-13 października 2022

Pielgrzymka do Lourdes i Paryża - ks. Krzysztof Kaźmierczak

Paryż - pociąg TGV - Lourdes

Program PIELGRZYMKA DO LOURDES I PARYŻA 09-13.10.2022

CENA: 2499 PLN + 120 EUR

LINK DO ZAPISÓW: https://grupy.misjatravel.pl/?h=NVT357

PYTANIA: 61 333 22 38

Dzień 1 Przyjazd na wybrane lotnisko, odprawy i przelot do Francji. Po wylądowaniu transfer do hotelu, czas wolny na kolację (płatną indywidualnie), potem nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża - rue du Bac ze słynną Kaplicą Cudownego Medalika, gdzie w 1830 roku Matka Boża objawiła się Katarzynie Labure. Następnie zniszczona katedra Notre Dame, Pont Neuf – najstarszy most Paryża, zabudowania Luwru, Ogrody Tulerie, Plac Concorde, Pola Elizejskie – najpiękniejsza aleja świata, Łuk Triumfalny. Po południu transfer na dworzec i przejazd superszybkim pociągiem TGV do Lourdes. Kolacja i nocleg.

Dni 3-4 Pobyt w Lourdes. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej - Grota Massabielle, Krypta, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Bazylika Różańcowa, Bazylika Św. Piusa X. Później zapoznanie się z objawieniami oraz życiem Bernardety Soubirous. Zwiedzanie - młyn Boly, dom rodzinny Bernardetty Soubirous, Le Cachot – dawne więzienie w którym mieszkała św. Bernadetta w trakcie objawień, kościół parafialny. Wieczorem Procesja Maryjna z lampionami. Kolacja, udział w Procesji Maryjnej z lampionami, powrót do hotelu i nocleg. Każdego dnia śniadanie, kolacja, czas na indywidualną refleksję oraz możliwość udziału we Mszy. Dnia 4. późnym popołudniem pzejazd pociągiem TGV do Paryża, tam płatna indywidualnie kolacja oraz nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, bazylika Sacre-Coeur z monumantalną kopułą w dzielnicy Montmartre w Paryżu z bazyliką (jeżeli popołudniowa godzina lotu na to pozwoli), potem transfer na lotnisko i wylot do Polski. Zakończenie pielgrzymki do Paryża i Lourdes.

Uwagi praktyczne kolacje (tylko w Lourdes) - ciepłe, 2- lub 3-daniowe,

uczestnikom pielgrzymki do Lourdes sugerujemy wyrobienie w NFZ karty EKUZ,

Francja jest krajem ok. 2-krotnie droższym od Polski, a walutą jest euro, powszechne są bankomaty oraz możliwość płatności kartą wyjazd na pielgrzymki do Francji jest możliwy zarówno z paszportem, jak i z dowodem osobistym, strefa czasowa we Francji - jak w Polsce.

Cena zawiera przelot na trasie Warszawa Modlin - Paryż Beauvais - Warszawa Modlin z bagażem podręcznym 40x20x25 cm, przejazd superszybkim, komfortowym pociągiem TGV z Paryża do Lourdes, 4 noclegi w hotelach: **/*** w Paryżu oraz ***/**** w Lourdes, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 4 śniadania oraz 2 kolacje, 9.07.2022, 11:27 https://misjatravelp.sykon.pl/czartery/opishotelu.php?id=1714&adm=1 https://misjatravelp.sykon.pl/czartery/opishotelu.php?id=1714&adm=1 2/2 opiekę duchową oraz Msze św., opiekę pilota wycieczek, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł oraz obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł, ubezpieczenie w firmie Signal Iduna (KL+ choroby przewlekłe 20 000 Euro, NNW 15 000 zł, BP 1 000 zł).

Cena nie zawiera ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (499 zł), ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego – od 399 zł; możliwość dokupienia bagażu tylko w momencie rezerwacji miejsca na pielgrzymce, ewentualnej dopłaty do dodatkowego bagażu 55x40x20 cm, max. 10 kg, od 155 zł - od decyzji przewoźnika zależy, czy będzie on wzięty do luku bagażowego, czy na pokład, ; możliwość dodania bagażu tylko w momencie rezerwacji pielgrzymki do Francji, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w pielgrzymce do Lourdes (w tym od skutków chorób przewlekłych, nowotworowych oraz zakażenia, śmierci lub kwarantanny z powodu COVID-19), które musi być wykupione w dniu zawarcia umowy z BP Misja Travel oraz dobrowolnego podwyższenia kwoty gwarancyjnej ubezpieczenia kosztów leczenia, dobrowolnej dopłaty za gwarantowane miejsca w samolocie obok siebie (120 zł / os. za lot w dwie strony), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji, lokalnych przewodników, opłat miejscowych i klimatycznych, zwyczajowych napiwków, transferów lotniskowych oraz słuchawek systemu tour audio guide - koszt 120 euro / os., płatne pilotowi, napojów do kolacji.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.