Na 17 Niedzielę Zwykłą 24.07.2022

1.Dziękuję tym osobom z Sadokrzyc, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszła sobotę zapraszam: r. Mielczarków, r. Świerczów, r. Piotrowskich, r. Zarembów, Pana Cłapkę.

2.Przeżywamy ostatni tydzień lipca, przypominam, że w starej tradycji Kościoła był to miesiąc w którym oddawaliśmy cześć Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Pamiętajmy, aby każdego dnia uwielbiać Przenajdroższą Krew Chrystusa i zanurzać się w Niej.

3.Wczoraj w Suchocinie u Św. Andrzeja Boboli odbyła się modlitwa za Polskę. Przewodził jej Ks. Piotr Glas. Zachęcam posłuchajcie konferencji Ks. Dominika Chmielwskiego, którą podczas tej modlitwy wygłosił. Jest dostępna na You Tube.

4.W przyszłą sobotę o godzinie 19.00 będzie sprawowana Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy świętej popołudniowej.

5.Po Mszy Świętej niedzielnej w sobotę oraz po Mszach świętych w niedzielę będą błogosławione pojazdy. Przy okazji błogosławieństwa tradycyjnie będziemy zbierać ofiary na rzecz misji Kośćioła według akcji 1 grosz za jeden kilometr.

6.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

7.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę łaski Boga na cały rozpoczynający się tydzień pracy i odpoczynku.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.