Na 19Niedzielę Zwykłą 07.08.2022

1.Dziękuję tym dwom osobom, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Grzegorzewskich, r. Woźniaków, r. Mielczarków, Annę Musiałczyk 2.We wtorek od godziny 9.00 odwiedzę chorych. Rozpocznę od Sadokrzyc.

3.W sobotę przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 17.00 a po Mszy świętej różaniec fatimski i procesja z figurą NMP Fatimskiej wokół świątyni. W tym dniu o godzinie 11.00 odb ędzie się poświęcenie odnowionego krzyża w Łubnej Jarosłaj. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i dziękuję mieszkańcom Łubnej Jarosłaj, którzy podjęli trud odnowienia krzyża

4.Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, tradycyjnie przezywany w Polsce jako miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podejmowania abstynenci w intencji tych, którzy sami pomóc sobie nie pomogą. Księga trzeźwości wyłożona jest na ołtarzu Św. Klemensa.

5.W niedzielę 21 sierpnia o godzinie 11.00 zostanie odprawiona przy pomniku Łubieńskich w Łubnej.

6.W pierwszą niedzielę września /04.09.2022/ przeżywać będziemy dożynki parafialne

7.13 września przezywać będziemy wizytację kanoniczną ks. Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Wętkowskiego.

8.Dziękuję za dar na misje złożony z okazji błogosławieństwa pojazdów. Zebraliśmy 711zł 11gr

9.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

10.Proszę o modlitwę w intencji tych pielgrzymów, którzy zginęli w drodze do Medjugorie, którzy zostali ranni a także w intencji tych rodzin, które straciły wśród pielgrzymów swoich bliskich.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionego tygodnia.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.