Na 21 niedzielę zwykłą 21.08.2022

1.Dziękuję tym rodzinom z Sadokrzyc, które przygotowywały świątynię i plac do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Józefa Olejnika, r. Urszuli i Mariusza Olejników, r. Mielczarków, r. Stanisława Królaka,

2.Jutro obchodzimy wspomnienie NMP Królowej. Jest to dzień zawierzenia Maryi. Po Mszy świętej o godzinie 17.00 zapraszam na modlitwę różańcową, której zwieńczeniem będzie ponowienie aktu zawierzenia Maryi naszego życia.

3.W piątek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Św. o 7.30 i 17.00. O godzinie 20.30 zapraszam na modlitwę różańcową, która zakończymy śpiewem Apelu Maryjnego.

4.W sobotę o godzinie 19.00 Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy Świętej popołudniowej.

5.Przyszła niedziela będzie w naszej parafii niedzielą rycerską. Gościć będziemy przedstawicieli wspólnoty Rycerzy Columba, którzy podzielą się świadectwem życia we wspólnocie, opowiedzą kim są i zaproszą mężczyzn naszej parafii do wstąpienia w szeregi tej wspólnoty.

6.W niedzielę 3 września na sumie o godzinie 11.00 podziękujemy Bogu za plony, które pozwolił nam zebrać. Proszę, aby sołtysi z poszczególnych sołectw wyznaczyli delegacje z darami ołtarza. Jeżeli są osoby, które chciałyby podzielić się swoimi przetworami przy stole dożynkowym to zapraszam będą mile widziane.

7.Powoli przygotowujemy się do wizytacji kanonicznej. Nastąpi ona 13 września w przeddzień naszego święta parafialnego. Ks. Biskup przyjedzie ok godziny 15.00. Będę chciał, aby spotkał się z nami na cmentarzu parafialnym i podjął modlitwę za zmarłych, następnie o 17.00 będzie sprawował Eucharystię. Już dziś wszystkich Parafian serdecznie zapraszam.

8.Chciałbym poinformować, że stoimy przed wielkim problemem zakupu ekogroszku na zimę. Problem dotyczy tak kwestii finansowej jak i zdobycia ekogroszku. Potrzebujemy min 10 ton. Jeżeli są w parafii osoby, które mogłyby pomóc proszę o kontakt.

9.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „ Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.