Na 22 Niedzielę Zwykłą 28.08.2022

1.Dziekuję tym dwóm osobom, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Wróbel, r. Józefa Królaka, r. Gracz, r. Krawczyków i r. Płucienniczak

2.W czwartek o godzinie 8.00 będę sprawował Mszę Świętą na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież , pracowników szkoły i rodziców.

3.Czwartek to także I czwartek m-ca o godzinie 16.00 zapraszam na Godzinę Świętą, którą zakończymy nabożeństwem powołaniowym. Następnie o godzinie 17.00 Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania do służby w Kościele.

4.W piątek przypada I piątek m-ca od godziny 9.00 udam się do chorych. Od godziny 15.00 do 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której będzie możliwość spowiedzi. Bardzo proszę, aby dzieci rozpoczynające nowy rok nauki w I piątek przystąpiły do spowiedzi i komunii świętej.

5.W sobotę przypada I sobota miesiąca wszystkich czcicieli Matki Bożej, Żywe Róże Różańcowe zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 17.00 a następnie na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

6.W przyszłą niedzielę na sumie o godzinie 11.00 będziemy dziękować Bogu za plony, które pozwolił nam zebrać. Po Mszy Świętej wszyscy jesteśmy zaproszeni do stołu dożynkowego, aby smakować i dzielić się owocami pracy naszych rąk.

7.Dziękuję Panu Henrykowi Cichomskiemu i jego pracownikom za odnowienie lamp na placu kościelnym.

8.Parafia opiekuję się jedną z rodzin ukraińskich. Małżeństwo i trójka małych dzieci mieszkają w Sieradzu dwóch synów pozostało na Ukrainie. Rodzina wynajęła nowe mieszkanie i nie maja mebli potrzebują łóżko małżeńskie, znaleźli przechodzone z 600 złotych, jeżeli byłyby rodziny w parafii, które zechciałyby zasponsorować jego zakup to będę bardzo wdzięczny.

9.Przypominam,że 13 września /wtorek/ parafia będzie wizytowana kanonicznie przez ks. Biskupa Krzysztofa Wętkowskiego. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę.

10.8 września /czwartek/ wyruszamy jak co roku na pieszą pielgrzymkę do Maki Bożej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej

11.Zachecam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.