na 22 niedzielę zwykłą 30.08.2020

1. Intencje mszalne

2. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania świątyni r. Olejników i Plajzerów, r. Olejniczaków, r. Similaków, Panią Ficner.

3. We wtorek o godzinie 8.00 zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli na Msze Świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny i katechetyczny

4. W czwartek przypada I czwartek miesiąca o godzinie 16.00 zapraszam na Godzinę Świętą a po niej Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania do służby w Kościele. Od godz. 9.00 udam się do chorych

5. W piątek przypada I piątek miesiąca, od godziny 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna w czasie adoracji możliwość spowiedzi. Adoracja i spowiedź do godziny 16.45.

6. W sobotę przypada I sobota miesiąca o godzinie 17.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP a po niej nabożeństwo wynagradzające.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 11.00 będziemy dziękować bogu za plony. Proszę, aby każde sołectwo było reprezentowane przez delegację z darami ołtarza. Po Mszy Świętej rozkroimy chleby i podzielimy się nimi. Podczas Mszy Świętej dożynkowej troje dzieci z naszej parafii przymnie sakrament chrztu Świętego.

8. Przypominam dzieciom i młodzieży o spowiedzi , aby wejść w nowy rok w stanie łaski uświęcającej. Jeżeli ktoś nie zdoła uczynić tego wcześniej, będzie możliwość w pierwszy piątek miesiąca.

9. Podjąłem decyzję, że 8-go września /wtorek/ pójdziemy w pieszej pielgrzymce do Matki Bożej w Charłupi Małej.

10. Prasa katolicka

11. Zapowiedzi przedślubne /suma/

12. Kończą się wakacje dlatego dla porządku podaję do informacji parafian, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku przez godzinę po zakończeniu Mszy Świętej. Jeżeli są ważne sprawy w innym terminie proszę dzwonić na mój numer telefonu, który jest widoczny na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.