Na 26 niedziel zwykłą 25.09.2022

1.Dziękuję rodzinie Ozdobów za przygotowanie świątyni do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam kolejne rodziny Brudzewa: r. Wawrzyniaków, Panią Rymer, r. Kołodziejczyków, r. Płachtów, r. Chudzickich

2.W czwartek przypada Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Świętych Archaniołów.

3.W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nasze spotkanie z Maryją rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 17.00 a następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

4.W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, związany tradycyjnie z modlitwą różańcową. W dni powszednie i w niedziele różaniec po Mszy Świętej popołudniowej Zapraszam wszystkie dzieci , młodzież i dorosłych do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Jak co roku dzieci, które na koniec miesiąca chcą wziąć udział w losowaniu figurki Matki Bożej przynoszą karteczki z imieniem i nazwiskiem.

5.W przyszłą niedzielę po sumie katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

6.Od przyszłej niedzieli przez wszystkie niedziele października zapraszam na modlitwę apelową o godzinie 21.00.

7.W przyszłą niedzielę przypada 2 październik, wspomnienie Aniołów Stróżów. Po sumie odbędzie się nabożeństwo do Aniołów Stróżów i błogosławieństwo Lourdzkie dzieci. Na sumę zapraszam rodziców z małymi dziećmi.

8.W sobotę 22 października odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do Matki Bożej Częstochowskiej. Pielgrzymka odbędzie się w związku z peregrynacją kopii obrazu jasnogórskiego, która rozpocznie się w naszej diecezji w maju przyszłego roku. Jeżeli byłyby osoby chętne zapraszam do zapisów.

9.W poniedziałek 3-go października o godzinie 20.00 spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Lourdes i Paryża

10.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

11.Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i dobrego przeżycia wizytacji kanonicznej, która miała miejsce13 września. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.