Na 27 niedzielę zwykłą

1.Dziękuję tym mieszkańcom Brudzewa, którzy przygotowywali świątynie do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Glinkowskich, r. Kolasów, r. Klekotów, r. Kubiaków, Pan Zasina.

2.W poniedziałek o 20.00 spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Lourdes i Paryża

3.We wtorek po nabożeństwie różańcowym /ok.18.15/ spotkanie formacyjne dla ministrantów.

4.W czwartek przypada I czwartek m-ca. O godzinie 16.00 Godzina Święta, następnie nabożeństwo powołaniowe i Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania do służby w Kościele.

5.W piątek przypada I piątek m-ca. Od godz. 9.00 odwiedzę chorych. Od godz. 15.00 adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

6.W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza Święta dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę.

7.Dzisiaj wyjątkowo nabożeństwo różańcowe rozpocznie się o godz. 20.00 i będzie połączone z nowenną przed peregynacją. Nabożeństwo zakończymy odśpiewanie Apelu Maryjnego.

8.Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa różańcowe. Przeżywamy je codziennie po Mszach Świętych popołudniowych. W dni powszednie ok. 17.30 w niedziele ok. 17.00 /wyjątek dzisiejsza niedziela/

9.W przyszłą niedzielę nie będzie katechezy przed I Komunią Świętą

10.22 października /sobota/ wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Częstochowy. Dołączymy do całej diecezji, która w tym dniu u tronu Matki Bożej będzie przygotowywała do powitania Jej wizerunku w kopii Jasnogórskiego Obrazu. Peregrynacja w naszej parafii będzie miała miejsce 8 i 9 maja 2023. Cena dorośli 70 zł dzieci i młodzież 35 zł. Mamy jeszcze 22 miejsca.

11.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.