Na 28 Niedzielę Zwykła 09.10.2022

1.Dziękuję Państwu Klekot i Pani Kolasa za przygotowanie świątyni do niedzieli. Na przyszła sobotę zapraszam: r. Krzysztofa Stąporka, r. Toruńskich, r. Jatczaków, Sławomira Jatczaka, r. Foglów

2.W czwartek przypada 13 dzień miesiąca października. Ostatni dzień fatimski. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 17.00 po Mszy Świętej różaniec fatimski i procesja z figurą Matki Bożej wokół świątyni.

3.Trwa październik, zapraszam na nabożeństwa różańcowe, codziennie po Mszy Świętej popołudniowej

4.W kolejne niedziele października zapraszam na godzinę 21.00 na wspólną modlitwę apelową.

5.W przyszłą niedzielę na sumie dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej otrzymają różańce. Po Eucharystii katecheza formacyjna.

6.W przyszłą niedzielę w światle słów;’ „BLASK PRAWDY” przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbierać będziemy ofiary przeznaczone na stypendia dla młodzieży z małych miast i wiosek.

7.W przyszłą niedzielę 16 października, Rycerze Kolumba zapraszają na męski różaniec ulicami Sieradza. Po Mszy Świętej o godzinie 16.00 w parafii NSJ rozpocznie się przemarsz ulicami miasta do Bazyliki kolegiackiej.

8.W sobotę 22 października wyjeżdżamy na diecezjalną pielgrzymkę do Częstochowy. Jest jeszcze 5 miejsc. O szczegółach poinformuję w przyszła niedzielę. Do ubezpieczenia grupy potrzebny będzie adres i data urodzenia lub pessel.

9.Dziekuję za ofiary, które spływają na ogrzewanie. Do tej pory ofiary złożyło 40 rodzin. Bóg zapłać.

10.Od dzisiaj można zapisywać zmarłych w wypominkach rocznych i oktawalnych. Msze Święte na nowy rok będę przyjmował od 14 października /piątek/

11.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.