Na 30 Niedzielę Zwykłą niedzielę Misyjną

1.Dziękuję mieszkańcom Łubnej Jakusy za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Dziękuję też za zakup kwiatów. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Bobrowskich, r. Mańka, r. Pipia, r. Żurawskich, r. Janiaków.

2.Dziekuję za kwiaty do świątyni, które ofiarowali Państwo Szczecińscy z Kolonii Wągłczew.

3.Dziękuję tym rodzinom, które do tej pory złożyły ofiary na opał. Uczyniło to 97 rodzin. Składam serdeczne Bóg zapłać.

4. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy reprezentowali Parafię na diecezjalnej pielgrzymce na Jasną Górę, podczas której zaprosiliśmy Maryję do nawiedzenia naszej diecezji w kopii Jej cudownego wizerunku. Nawiedzenie do którego przygotowujemy się przez nowennę rozpocznie się 22 kwietnia 2023 roku.

5.W czwartek przeżywać będziemy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. 6.W przyszłą niedzielę w liturgii Kościoła przeżywać będziemy rocznicę konsekracji kościoła własnego

7.W przyszłą niedzielę nie będzie katechezy przed I Komunią Świętą.

8.Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i dzień zaduszny. Proszę o uszanowanie cmentarza w czasie porządkowania grobów. Proszę o segregację śmieci. Jeżeli to możliwe zabierajcie śmieci do domu. Proszę też o umiar i roztropność w ilości zniczy i kwiatów stawianych na grobach naszych zmarłych.

9.Msze Święte na cmentarzu będą sprawowane 1-go listopada o godz.

10.00. 2 listopada o godz. 17.00. 1-go listopada o 17.00 będziemy modlić się modlitwą różańcową za zmarłych wymienionych w wypominkach oktawalnych i wszystkich spoczywających na cmentarzu parafialnym.

11.Dobiega końca październik, zapraszam do codziennej modlitwy różańcowej. Przeżywamy ją codziennie po wieczorowej Mszy Świętej. 11.W przyszłą niedzielę ostatni październikowy Apel Maryjny. Zapraszam na godzinę 21.00.

12.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.