Na 32 niedzielę zwykła 12.11.2023

1.Wczoraj świątynia nie była przygotowywana do niedzieli ze względu na brak wyznaczonych rodzin. Stawiła się tylko Pani Anna Dopierała dlatego jeszcze raz na przyszła sobotę zapraszam: r. Kwapiszów, r. Woźniaków, r. Chudeckich, r. Zarembów i r. Dopierałów

2.Dzisiaj dzień solidarności z Kościołem prześladowanym na Bliskim Wschodzie. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar na Kościół Prześladowany.

3.W piątek o godzinie 19.00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

4.Przyszła niedziela to dzień modlitwy za ubogich tego świata.

5.W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 11 zapraszam wszystkie dzieci. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej popołudniowej nabożeństwo w intencji rodzin.

6.Dziękuję wszystkim, dla których ojczyzna nasza ma wielką wartość i uczestniczyli w eucharystii, aby modlić się za ojczyznę – Polskę oraz wywiesili flagi narodowe.

7.Dziękuję za ofiary złożone na tegoroczne inwestycje

8.Dziękuję za ofiary złożone na tacę na ogrzewanie

9.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

10.Pragnę poinformować, że w minionym tygodniu Pan Jan Boman zrezygnował z pracy przy cmentarzu parafialnym. Zostajemy więc bez grabarza i człowieka, który brał na swoje barki segregację śmieci i porządek na cmentarzu. Pragnę podziękować Panu Janowi za wieloletnią pracę nad tym, aby nasz cmentarz wyglądał godnie i czysto. Bóg zapłać. Wobec powyższego poszukujemy mężczyzny, który przejąłby po Panu Janie opiekę nad cmentarzem parafialnym nie tylko jako grabarz kopiący groby, ale jako opiekun cmentarza, dbający o jego piękno.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.