Na 33 Niedzielę Zwykłą 19.11.2023

1.Dziękuję rodzinom Kwapiszów, Woźniakom i Chudeckim za przygotowanie świątyni do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Grzegorzewskich, r. Woźniaków, r. Mielczarków, r. Weszczaków.

2.We wtorek przypada wspomnienie Ofiarowania NMP

3.Środa i czwartek to czas skupienia, modlitwy i pojednania przed Adwentem. W środę Msze Święte o godzinie 9.00; 11.00; 17.00. W czwartek czas spowiedzi Msze Święte o godzinie 9.00; 11.00;15.30; 17.00. Spowiedź 15 minut przed Mszą Świętą i w czasie Mszy Świętych. Dni skupienia poprowadzi Ks. Krzysztof Woźniak, były misjonarz na Wybrzeżu Kości Słoniowej i w Belgii.

4.Czwartek to nasza coroczna Uroczystość odpustowa ku czci Św. Klemensa I – papieża i męczennika. Suma odpustowa o godzinie 11.00. Na sumę zapraszam asystę, służbę ołtarza, strażaków i wszystkich Parafian.

5.W sobotę o godzinie 19.00 Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy Świętej popołudniowej

6.Przyszła niedziela to ostatnia niedziela Roku Kościelnego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W czasie Mszy Świętych nas, nasze rodziny i nasz naród będziemy oddawali królowaniu Chrytsusa.

7.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy” na plebanii są do nabycia kalendarze rolników i kalendarze ścienne na rok 2024.

8. 2 grudnia /sobota/ o godzinie 18.00 w bazylice w Sieradzu będzie sprawowana Msza Święta z okazji peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów. Serdecznie zapraszamy.

9.Dziękuję ofiarodawcom za złożone w tym tygodniu ofiary na inwestycje.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.