Na 4 Niedziele Wielkanocną 28.04.2024

1.Dziękuję rodzinom: które przygotowywały świątynię i plac do niedzieli. Na czwartek do sprzątania świątyni zapraszam: r. Dobruchowskich, Skurtysów/ Bożena/, Pietrzaków /Karol/, Skurtysów /Zenon/, Jana Gawełka

2.W środę po Mszy Świętej popołudniowej nabożeństwo do Św. Józefa

3.Od środy rozpoczynamy miesiąc maj i związane z nim nabożeństwa majowe. W naszym kościele nabożeństwa majowe ku czci NMP będą rozpoczynały się o godzinie 17.00 a bezpośrednio po nabożeństwie będzie Msza Święta. W uroczystości i niedziele nabożeństwa majowe po Mszach Świętych popołudniowych.

4.Proszę o uporządkowanie krzyży i kapliczek przydrożnych i jednocześnie zachęcam do gromadzenia się przy nich i modlitwy przez śpiew litanii loretańskiej i pieśni Maryjnych.

5.Pierwszego maja wspomnimy Św. Józefa Robotnika

6.Drugiego maja Dzień Flagi. Proszę o wywieszenie flag narodowych przy naszych domostwach

7.Trzeciego maja w piątek przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte jak w niedziele.

8.Czwartego maja w sobotę na Mszę Św. o godzinie 11.00 zapraszam druhów strażaków. Pragniemy wraz nimi uczcić ich patrona Św. Floriana.

9.W tym tygodniu przeżywamy pierwsze dni miesiąca. W pierwszy czwartek od godziny 9.00 udam się do chorych. O godzinie 16.00 Godzina Święta a po niej nabożeństwo powołaniowe i Msza Święta w intencji kapłanów o powołania do służby w Kościele. W I piątek /03.05.2024/ od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W I sobotę po Mszy Świętej popołudniowej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

10.Od 6-go maja nabożeństwa majowe o godzinie 18.00 i bezpośrednio po nich Msza Święta

11.W piątek /Uroczystość NMP Królowej Polski/ o godzinie 21.00 Apel Maryjny

12.W każdą niedzielę maja o 21.00 modlitwa apelowa - serdecznie zapraszam

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.