Na 4 Niedzielę Wielkanocy - Niedzielę Dobrego Pasterza 03.05.2020

1. Intencje mszalne / gabloty na placu kościelnym i przy parkingu/

2. Dziękuję tym mieszkańcom Sudół, którzy przygotowywali świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Ciołków, r. Tomaszewskich, r. Łukasza Skurtysa, r. Rajnert

3. Pragnę bardzo podziękować dwom rodzinom z naszej parafii i jednej spoza parafii choć z parafią związanej za darowiznę, którą wpłaciły na konto parafii. Bóg zapłać za troskę o utrzymanie parafii w tych trudnych czasach.

4. Rozpoczęliśmy miesiąc maj bardzo proszę o zatroszczenie się o kapliczki i krzyże przydrożne na terenie parafii. Proszę także, aby w miarę możliwości gromadzić się w niewielkiej ilości osób na modlitwie.

5. Dzisiaj, i w każdą następną niedzielę maja o godzinie 21.00 gromadzimy się na modlitwie apelowej – zapraszam

6. Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie ok 17.30 w niedziele ok 17.00

7. W poniedziałek 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana. W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią nie będzie tradycyjnie Mszy Świętej na której zawsze gromadzili się strażacy. Zapraszam do uczestnictwa w Mszach Świętych, które na ten dzień zostały wyznaczone. Przy tej okazji wszystkim druhom strażakom składam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za ich służbę dla społeczeństwa.

8. W czwartek przypada I czwartek m-ca. Od godziny 16.00 adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, którą zakończymy nabożeństwem majowym i modlitwą o powołania. P)o adoracji Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania do służby w Kościele.

9. W piątek przypada Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 17.00. Będziemy wspominać na niej zmarłych Stanisławy i Stanisławów z naszych rodzin. Ich imiona i nazwiska proszę przynieść na kartkach przed Mszą Świętą.

Przy tej okazji wszystkim Stanisławom kobietom i mężczyznom z naszej parafii składam najserdeczniejsze życzenia.

10. Każdego dnia przed Msza Świętą służę w sakramencie pokuty i pojednania. Kościół pozostaje otwarty przez cały dzień.

11. Przypominam, że w naszej świątyni w czasie nabożeństw może przebywać 15 osób a na placu kościelnym ok 50 przy zachowaniu odległości dwóch metrów i zasłonięciu ust i nosa maseczką.

12. Są do nabycia dwa czasopisma katolickie „Idziemy” i „Miłujcie się” oba w cenie po 5 zł.

13.Zapowiedzi przedślubne

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.