Na 4 Niedzielę Zwykłą 29.01.2023

1.Dziękuję tym mieszkańcom Łubnej Jarosłaj, którzy przygotowywali świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Jakubowskich, r. Błaszyków, r. Wietrzyków, r. Cichomskich i r. Przybylaków

2.W środę 1-go lutego Ks. Ignacy przeżywa swoje urodziny i imieniny. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie. Prośmy Pana, aby błogosławieństwo Boga towarzyszyło, Jego kapłańskiemu życiu, a Maryja okrywała Go płaszczem swej miłości.

3.W czwartek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godzinie 9.00; 11.00; 17.00. W czasie Mszy Świętych będziemy święcili gromnice. Proszę o zabezpieczenie gromnic przed kapaniem wosku. Po Mszach Świętych zbierane będą ofiary do puszek na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

4.W czwartek przypada jednocześnie I czwartek miesiąca o godzinie 16.00 Godzina Święta a Msza Św. o godzinie 17.00 sprawowana będzie w int. kapłanów i o powołania do służby w Kościele.

5.W piątek przypada I piątek miesiąca. Od godziny 9.00 udam się do chorych. Od godziny 15.00 adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i możliwość spowiedzi. Po Mszy Świętej o godzinie 17.00 przez wstawiennictwo Św. Błażeja, każdy kto doświadcza chorób gardła otrzyma błogosławieństwo poświęconymi gromnicami.

6.W sobotę przypada I sobota miesiąca. O godzinie 17.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo wynagradzające.

7.W czwartek został pochowany we Włocławku długoletni proboszcz katedry włocławskiej, pochodzący z Charłupi Małej ks. Prałat Stanisław Waszczyński. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu……..

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.