Na 9 Niedziel;ę Zwykła 02.06.2024

1.Dziekuję rodzinom: . Kolanków, Kudanowskich, Poradów za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam rodziny: Jaroszewskich, Skoniecznych, Głuch, Janiak, Adamczewskich.

2.Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszam na codzienną eucharystię, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesje eucharystyczne. Zakończenie Oktawy w czwartek.

3.Nabożenstwa czerwcowe o 7.30 lub 17.00

4.W poniedziałek o 17.00 zapraszam na Eucharystię mieszkańców Wągłczewa i kolonii Wągłczew. Nastąpi uroczyste przekazanie obrazu

5.W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Zapraszam na Godzinę Świętą o godzinie 16.00. O godzinie 17.00 Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania.

6.W czwartek o 18.30 Krąg Biblijny

7.W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i jednocześnie I piątek miesiąca. Od godziny 9.00 udam się do chorych, od 15.00 Adoracja i możliwość spowiedzi.

8.W piątek o 18.00 Msza Święta odpustowa w parafii NSJ w Sieradzu

9.Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości Bożego Ciała: budowniczym ołtarzy, asyście, służbie liturgicznej ołtarza, kobietom, które prowadziły śpiew w czasie procesji, Pani kościelnej.

10.Moje osobiste podziękowania kieruje do tych osób, które pomogły mi zorganizować uroczystość 34 rocznicy święceń kapłańskich oraz tych które, przybyły na Mszę dziękczynną.

11.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

12.Do środy włącznie czekam na zapisy chętnych do wyjazdu na diecezjalna pielgrzymkę dzieci pierwszokomunijnych do Sanktuarium Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.