Na IV Niedzielę Wielkiego Postu 19.03.2023

1.Dziękuję tym rodzinom z Bliźniewa, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Kwapiszów, r. Kościelniak, r. Władysława Garncarka, r. Sobczaków, r. Garncarków.

2.Jutro przeżywamy Uroczystość Św. Józefa. W naszej świątyni Msze Święte o godzinie 17.00 i 18.00. Na Mszy Świętej o godzinie 18.00 polecać będziemy bogu nasze zmarłe Józefy i zmarłych Jozefów,. Ich nazwiska proszę podać na kartkach przed Mszą Świętą.

3.W Uroczystość Św. Józefa jesteśmy zaproszeni do udziału w uroczystym ustanowieniu sanktuarium Św. Józefa w Bazylice kolegiackiej w Sieradzu. Uroczystość rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 11.00 i przewodniczył jej będzie ks. Biskup Ordynariusz Krzysztof Wętkowski.

4.W związku z uroczystością Św. Józefa pragnę przypomnieć, że w każdą środę po Mszy Świętej porannej przeżywamy nabożeństwo ku czci Św. Józefa.

5.W związku ze spowiedzią misyjną w Sieradzu w piątek droga krzyżowa rozpocznie się o godzinie 15.30 a Msza Święta zbiorowa o godzinie 16.00

6.W sobotę przezywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Msze Święte o godzinie 9.00 i 17.00. Podczas Mszy Świętych będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

7.W sobotę o godzinie 19.00 będzie sprawowana Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy Świętej popołudniowej.

8.Od niedzieli 26 marca młodzież rozpoczyna drogę przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Kandydat do bierzmowania zobowiązany jest uczestniczyć w każdej niedzielnej Mszy Świętej. Pierwsze spotkanie formacyjne odbędzie się w piątek 31 marca o godzinie 19.00.

9.Od przyszłej niedzieli młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania w swoich wioskach będzie zbierała ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

10.w piątek 24 marca Mszą Świętą o godzinie 20.00 w NSJ w Sieradzu rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa.

11.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.