Na niedzielę biblijną / 3 niedzielę wielkanocną 01.05.2022

1.Dziekuję panu Tadeuszowi Similakowi i pani Kościelnej za przygotowanie świątyni do niedzieli. Na przyszła sobotę zapraszam kolejne rodziny Wągłczewa: r. Pendziwiatr, r. Korban, r. Szczecińskich, r. Marka Kołoszczyka.

2.W poniedziałek 2-go maja to dzień flagi. Proszę o wywieszenie flag narodowych na naszych domostwach.

3.We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę o godzinie 9.00; 11.00; 16.00. O godzinie 20.30 nabożeństwo majowe zakończone apelem Maryjnym.

4.W środę 4-ga maja o godzinie 12.00 zapraszam na Mszę Świętą w intencji Parafii i naszych druhów strażaków.

5.W czwartek 5-go maja przypada I czwartek m-ca. Od godziny 9.00 rozpocznę odwiedziny chorych. O godzinie 16.00 Godzina Święta a po niej nabożeństwo powołaniowe i majowe a następnie Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania.

6.W piątek przypada I piątek miesiąca. Od godziny 15.00 wystawienie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

7.W sobotę przypada I sobota miesiąca o godzinie 17.00 zapraszam na Msze Świętą wotywna o Niepokalanym Sercu NMP a po Mszy nabożeństwo majowe i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

8.W czwartek 5-go maja po Mszy Świętej popołudniowej egzamin przed I Komunią Świętą.

9.W następną niedzielę przeżywać będziemy niedzielę powołaniową. Po sumie katecheza przed I Komunia Świętą.

10.Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP w dni powszednie o godzinie 17.00 /wyjątek najbliższa sobota/ a w niedziele i uroczystości o 20.30

11.Prosze o uporządkowanie i udekorowanie przydrożnych krzyży i kapliczek. Zachęcam też do wspólnego gromadzenia się przy nich na śpiewaniu ku czci Maryi

12.Prasa katolicka

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.