Na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 2022

1.Dziękuję tym rodzinom z Wągłczewa, które przygotowały świątynię do r. Szymioł, Grzegorza Florka, r. Kleps

2.W poniedziałek przypada na naszą parafie diecezjalny dzień adoracji. Po Mszy Świętej porannej o 7.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i będzie trwało do Mszy Świętej o godzinie 17.00. zachęcam wszystkich parafian do odwiedzin świątyni i adorowanie Chrystusa.

Plan adoracji poszczególnych wiosek:

9-10 Bliźniew

10-11 Brudzew

11-12 Gaj i Orzeł biały

12-13 Łubna Jakusy

13-14 Łubna Jarosłaj

14-15 Sadokrzyce

15-16 Sudoły

16-17 Wągłczew i kolonia Wągłczew

3.W poniedziałek przypada święto Św. Marka Ewangelisty. To pierwszy dzień modlitw o urodzaje. Zapraszam wszystkich rolników na wspólną modlitwę.

4.We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha – głównego patrona Polski

5.W najbliższą sobotę o godzinie 19.00 Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy Świętej popołudniowej.

6.W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe. W dni powszednie o godzinie 17.00 a w niedziele o 20.30. W każdą niedzielę na zakończenie nabożeństwa majowego śpiewać będziemy Apel Maryjny.

7.Dziękuję Panu Heniowi Cichomskiemu i Wiktorowi Skurtysowi za zainstalowanie osłony do drzwi przy salce w domu przedpogrzebowym. Dziękuję tez kobietom za obsadzenie kwiatami placu kościelnego. I kwietnika przy parkingu. Dziękuje Justynce i Pani Bożence za opiekę przy tablicy ogłoszeń. Dziękuję Stasiowi Klekotowi za przywiezienie kwiatów do Grobu Pańskiego.

8.Proszę, aby rodzice którzy byli umówieni na katechezę przed chrzcielną na wtorek przyszli w poniedziałek na godzinę 17.30.

9.zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.