Na Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 01.04.2024

1.Dziekuję rodzinom: Piątkiewicz, Jurczak i Chudzickich za przygotowanie świątyni i placu do Świąt. Na przyszłą sobotę zapraszam kolejne rodziny Łubnej Jakusy: r. Grandybergów, r. Otrębskich, r. Pośpiech i r. Zdzieszek.

2.Trwamy w Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i jednocześnie w Nowennie przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Zapraszam na codzienną modlitwę nowennową dzisiaj o 15.30 od wtorku do soboty o 16.30 a w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00.

3.W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o godzinie 16.00 zapraszam na Godzinę Świętą w trakcie której będzie nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. O 17.00 Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania.

4.W piątek od 9.00 udam się do chorych. Od 15.00 adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie w czasie której będzie możliwość spowiedzi wielkanocnej.

5.W sobotę o godzinie 17.00 Msza Święta a po niej nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP

6.Przypominam, że w dni powszednie pół godziny przed Mszą Świętą jest możliwość adoracji Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

7.W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia.

8.Rozpoczęcie peregrynacji obrazu NMP Częstochowskiej rozpoczniemy od niedzieli 14 kwietnia. W niedzielę obraz powędruje na plebanię a w poniedziałek 15 kwietnia do Państwa Janczaków. W niedzielę 14 kwietnia o godzinie 17.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji nawiedzanych przez Maryję rodzin z Wągłczewa.

9.Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękuję młodzieży zbierającej i wszystkim ofiarodawcom

10.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

11.w sobotę 13 kwietnia możemy udać się do Częstochowy o ile będą chętni

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.