Na Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 10.04.2023

1.Dziękuję tym osobom, które przygotowywały świątynię do świąt. Na sobotę zapraszam: r. Garcarków, r. Bieniaszków, r. Zarembów, Piotra Młynka

2.Dziekuję młodzieży za zebranie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zebraliśmy 5655 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

3.Dzisiaj o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w ramach nowenny przed świętem Miłosierdzia. W kolejne dni do soboty włącznie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godzinie 8.00

4.Pragnę podziękować tej części parafii, która przeżywała Święte Triduum Paschalne. Dziękuje jeszcze raz tym, którzy włączyli się w przygotowanie świąt paschalnych: Pani Teresie – naszej kościelnej. Przy tej okazji dziękuję za dar serca, który złożyliście wobec jej osoby przy święceniu pokarmów wielkanocnych. Dziękuję ministrantom. Bogusi Łukomskiej, rodzinie Agnieszki i Henryka Cichochomskich za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję asyście liturgicznej Marcinowi Trędowskiemu, lektorom, ministrantom. Dziękuję asyście i druhom strażakom.

5.Pragnę podziękować tym wszystkim osobom, które włączyły się w tegoroczną jałmużnę wielkopostną. Siedem rodzin zostało obdarowanych naszymi darami. Bóg zapłać.

6.Przyszła niedziela to Uroczystość Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 zapraszam na uroczyste nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7.W niedzielę 30 kwietnia rozpoczniemy w naszej Parafii Misje Święte przygotowujące nas do spotkania z Maryją w Jej Ikonie Jasnogórskiej. Przywitamy obraz Matki bożej 8 maja o godzinie 18.00. W związku z przygotowaniami do tego wydarzenia chciałbym spotkać się z sołtysami i zelatorkami Róż Różańcowych. Jeżeli byłoby to możliwe to zapraszam na przyszłą niedzielę o godzinie 17.00. 

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.