Na Uroczystość Poświęcenia kościoła własnego29.10.2023

1.Dziękuję rodzinom: Przybyłków, Jaskiewiczów i Rajskich za przygotowanie świątyni i placu kościelnego do niedzieli. Na przyszła sobotę zapraszam: rodziny: Mielczarków, Świerczów, Piotrowskich, Zarembów i Cłapka

2.Zostały ostatnie dni października zapraszam na nabożeństwa różańcowe.

3.Przygotowujamy cmentarz i groby naszych bliskich zmarłych. Proszę o uszanowanie tego świętego miejsca, o kulturę i segregację śmieci. Jeżeli to możliwe proszę zabierać śmieci do własnych domostw.

4.W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta w świątyni o godzinie 9.00. Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godzinie 11.00. Rozpoczęcie Mszy Świętej ok godziny 11.45. O godzinie 16.30 różaniec za zmarłych. W Uroczystość Wszystkich Świętych wszystkie ofiary zbierane na tacę i do puszek przeznaczone są na potrzeby WSD we Włocławku. W naszej parafii ofiary będzie zbierał kleryk Jacek Brzostowski.

5.W czwartek Wspomnienie Wszystkich wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7.30, 9.00, 11.00. O godzinie 17.00 Msza Święta na cmentarzu.

6.Od 1 listopada rozpoczyna się oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych, czas szczególnych łask których duszom w Czyśćcu cierpiącym udziela Miłosierny Bóg, dlatego tak ważna w tym czasie jest nasza modlitwa.

7.W czasie oktawy każdy kto spełnia warunki może przyjąć odpust zupełny i ofiarować go za duszę, która cierpi w Czyśćcu.

8.W czasie oktawy każdego dnia o godzinie 17.00 będziemy modlić się za zmarłych, których imiona i nazwiska podaliście w wypominkach oktawalnych.

9.W czwartek I czwartek miesiąca 0 godzinie 16.00 Godzina Święta po niej modlitwa za zmarłych kapłanów i Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania.

10.W piątek I piątek miesiąca. Od godziny 9.00 udam się do chorych. Od godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której będzie możliwość spowiedzi.

11.W sobotę I sobota miesiąca o 17.00 modlitwa za zmarłych następnie Msza Święta o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo wynagradzające.

12.Przyszła niedziela to pierwsza niedziela listopada wracamy do tac grzewczych. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca do marca włącznie

13.We wtorek zakończymy prace przy kotłowni gazowej.

14.W sobotę 4-go listopada o godzinie 12.00 spotkanie dla pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Guadelupe w Meksyku. Proszę wziąć na spotkanie paszport i końcówkę pieniędzy w złotówkach, które pozostały do wpłaty /1450/

15.Prasa katolicka „Idziemy” i „Misyjne Drogi”

16.Dziekuje ofiarodawcom, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na inwestycje

17.W piątek katecheza formacyjna przed bierzmowaniem

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.