Na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023

1.Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za przygotowanie światy i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam rodziny Orła Białego: r. Białeckich, r. Similaków, r. Szczecińskich, r. Śniególów.

2.W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła zapraszam na Msze Święte o godzinie 7.30 i 17.00

3.W poniedziałek, wtorek i środę ostanie w tym roku nabożeństwa majowe.

4.W środę po Mszy Świętej porannej nowenna do Świętego Józefa

5.Od czwartku rozpoczynamy miesiąc czerwiec dedykowany Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe. Bez względu na to o której godzinie wyznaczona zostanie Msza Święta nabożeństwo zawsze po Mszy Świętej.

6.W czwartek, piątek i sobotę pierwsze dni czerwca. W czwartek o godzinie 16.00 Godzina Święta a po niej Msza Święta w int. kapłanów i o powołania. W piątek od godziny 9.00 udam się do chorych a od godziny 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 16.45. W sobotę po Mszy Świętej popołudniowej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP

7.Dzisiejszą Uroczystością kończymy Okres Wielkanocy, ale Kościół przedłuża czas przyjmowania komunii Świętej wielkanocnej do przyszłej niedzieli, niedzieli Trójcy Świętej.

8. W niedzielę 04 czerwca od godziny 15.00 w parku przy pałacyku Walewskich w Tubądzinie Festyn Rodzinny- serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów.

9. Dzieciom, które dzisiaj przeżywają rocznicę I Komunii Świętej życzę nieustannego doświadczania radości płynącej z życia dla Chrystusa.

10. Zapraszam dzieci z PKRD oraz dzieci pierwszokomunijne i inne na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 18.06.2023. Zapisy do najbliższej środy.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.