na XII niedzielę zwykłą 21.06.2020

1. Intencje mszalne /gabloty/

2. Dziękuję tym trzem kobietom z Bliźniewa, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Pawła Garcarka, r. Krzysztofa Bieniaszka, r. Sylwestra Bieniaszka, r. Zarembów, Patrycję Wojda i Piotra Młynka

3. We wtorek 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ojców żyjących i zmarłych.

4. W środę 24 czerwca przypada Uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy modlili się o zbawienie dla zmarłych Janów i Janiny z naszych rodzin. Ich imiona i nazwiska proszę przynieść na kartkach przed Mszą Świętą.

5. W piątek 26 czerwca o godzinie 8.00 będę sprawował Mszę Świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Podczas Mszy Świętej będziemy polecać Bogu chorego Bartka. Dzieci, które zechcą w tej Mszy Świętej uczestniczyć proszę, aby przyszły w maseczkach.

6. W sobotę 27 czerwca o godzinie 19.00 będzie sprawowana Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy Świętej popołudniowej.

7. Zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odbywają się po Mszy Świętej popołudniowej, lub po Mszy Świętej o godz. 8.00.

8. Dowiedziałem się, że są jeszcze dzieci, które w tym roku chciałyby przyjąć Pierwszą Komunię Świętą. Spotkanie dla tych dzieci w przyszłą niedzielę po sumie.

9. Bardzo dziękuję Panu Tomaszowi Woźniakowie wójtowi gminy Wróblew za błyskawiczną reakcję na moja prośbę o zabezpieczenie zakrętu a także starostwu sieradzkiemy za zainstalowanie barier ochronnych. Bóg zapłać.

10. Jest do nabycia nowy numer „Idziemy” i „Miłujcie się” zachęcam do zakupienia i czytania.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.