Na5 Niedzielę Wielkiego Postu 26.03.2023

1.Dziękuję tym rodzinom, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam kolejne rodziny z Bliźniewa: r. Marcina Ławniczaka, r. Lucjana Ławniczaka, r. Lucjusz, r. Dobruchowskich

2.W poniedziałek całodzienna spowiedź wielkopostna we Wróblewie W środę całodzienna spowiedź wielkopostna w Charłupi Wielkiej W sobotę całodzienna spowiedź wielkopostna w Tubądzinie.

3.W środę po porannej Mszy Świętej nabożeństwo do Św. Józefa.

4.W piątek o godzinie 19.00 droga krzyżowa wokół Wągłczewa. Obowiązkowa obecność na drodze krzyżowej dla kandydatów do bierzmowania.

5.W przyszłą sobotę przypada I sobota miesiąca. Zapraszam na Mszę Święta o godzinie 18.00 po Mszy nabożeństwo wynagradzające.

6.Przyszła niedziela to niedziela palmowa, rozpoczynająca obchody Wielkiego Tygodnia. Sumę parafialną o godzinie 11.00 rozpoczniemy od procesji z palmami wielkanocnymi a po sumie tradycyjnie konkurs palem.

7.W przyszłą niedzielę o godzinie 20.00 kolejna modlitwa nowennowa przygotowująca nas do peregrynacji Ikony Jasnogórskiej.

8.Cieszę się, że w uroczystość Zwiastowania Pańskiego 24 osoby podjęły duchową adopcje dziecka poczętego.

9.Od dzisiaj kandydaci do bierzmowania będą zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Proszę, aby po tej Mszy Świętej zgłosiły się do mnie te osoby, które będą przeprowadzały zbiórkę w poszczególnych wioskach. Zbiórka będzie trwała do Wielkiej Środy.

10.Zachęcam do zakupienia i czytania nowego numeru „Idziemy”

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.