NaNiedzielę Miłosierdzia Bożego 07.04.2024

1.Dziękuję rodzinom: Grandybergów, Otrębskich, Pośpiech i Zdzieszek za przygotowanie świątyni i placu do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Pitrzaków, r. Lipińskich, r. Piórkowskich.

2.W poniedziałek przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z Wielkiego Poniedziałku. Msze Święte o 7.30 i 17.00

3.W czwartek o godzinie 18.00 zapraszam na krąg biblijny.

4.Jeśli chodzi o sobotni wyjazd na pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy to jesteśmy na etapie poszukiwania małego autokaru. Zapisało się jedynie 11 osób. Jutro w poniedziałek mam otrzymać odpowiedź czy uda się wynająć 20 osobowy autokar. Mniejszych na dzień dzisiejszy nie ma. W związku z powyższym, gdyby były osoby chętne proszę o zgłaszanie się.

5.W przyszłą niedzielę po sumie katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

6.W przyszłą niedzielę 14-go kwietnia rozpoczynamy peregrynację obrazu MB Częstochowskiej po naszej parafii. Peregrynację rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 17.00 w intencji rodzin mieszkających w Wągłczewie. Obraz powędruję do mnie na plebanię. W poniedziałek 15 kwietnia ok godziny 18.00 obraz powędruje do rodziny Janczaków. Jeżeli ktoś z mieszkańców Wągłczewa chciałby towarzyszyć przeniesieniu obrazu. Serdecznie zapraszam na plebanie o godzinie 17.30.

7.W piątek odebrałem promesę potwierdzającą przyznanie parafii z Urzędu Marszałkowskiego dotacji na prace przy ołtarzu MB. Czekam na podpisanie umowy.

8.Dzisiaj o godzinie 15.00 zapraszam na Godzinę Miłosierdzia.

9.Otrzymaliśmy pozwolenie konserwatora na renowację chrzcielnicy. Prace rozpoczną się w tym tygodniu.

10.Wyjazd na pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy z placu kościelnego w Wągłczewie w sobotę 13.04.2024 o godzinie 7.00

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.