Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020

1. Do sprzątania świątyni w sobotę 2 stycznia zapraszam pierwszą grupę rodzin z Sadokrzyc: r. Krawczyków, r. Przybyłków, r. Rajskich, r. Koszyczarskich
2. Jutro poniedziałek – Święto Świętych Młodzianków  - Męczenników. Na Mszy Świętej o godzinie 17.00 polecać będziemy Bogu wszystkie niemowalki i małe dzieci z naszej Parafii, Te które będą obecne otrzymają dar modlitwy wstawienniczej i błogosławieństwo relikwiami Świętych Dzieci Fatimskich.
3. W czwartek 31 grudnia o godzinie 17.00 zapraszam na Mszę Świętą dziękczynną za miniony rok 2020. Panu Bogu polecać będziemy też wszystkich zmarłych parafian w roku 2020 oraz zmarłych w tym roku z waszych rodzin mimo że nie byli parafianami /na kartkach/. Po Mszy Świętej nabożeństwo przebłagalno dziękczynne.
4. W piątek pierwszy dzień Nowego Roku, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze Święte o godzinie 8.00; 9.00; 11.00; 16.00. Przypominam, że w tym dniu obowiązuje obecność na Mszy Świętej w świątyni lub przez środki społecznego przekazu.
5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Od godz. 15.00 do 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
6. W sobotę przypada I sobota miesiąca o 16.30 rozpoczniemy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP a po nim Msza Święta
7. W związku z utrzymującą się sytuacją pandemiczną wizyta kolędowa zostaje odwołana. Zamiast niej w kolejne niedziele sumy parafialne będę sprawował w intencji poszczególnych wiosek ich mieszkańców, chorych i zmarłych. Przy okazji kolędy składaliśmy tradycyjnie ofiarę kolędową. Dlatego daję propozycję, aby te rodziny, które będą uważały to za stosowne, podczas tych Mszy Świętych złożyły ofiarę w kopercie. Proszę zaznaczyć że jest to ofiara kolędowa.
8. Wykaz niedziel na które zaproszone są poszczególne wioski
03 stycznia – Wągłczew
06 stycznia /Trzech Króli/ - Kolonia Wągłczew
10 stycznia – Orzeł biały
17 stycznia – Gaj
24 stycznia – Sadokrzyce
31 stycznia - Sudoły
07 lutego – Brudzew
14 lutego  - Bliźniew
21 lutego – Łubna Jakusy
28 lutego – Łubna Jarosłaj

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.