Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020

1. Intencje mszalne /gabloty na placu kościelnym i przy parkingu/

2. Dziękuję tym mieszkańcom Sudół, którzy przygotowywali świątynię do dzisiejszej niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam do sprzątania świątyni pierwsza grupę mieszkańców Bliźniewa: r. Jarczewskich, r. Jacka Szczepańskiego, r. Witolda Szczepańskiego, r. Bartczaków.

3. Trwamy w przygotowaniu do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Każdego dnia w nabożeństwie nowennowym wołamy, aby Duch Święty zstąpił na nas i przemieniał nasze serca i umysły, aby uświęcał nasze życie, naszą parafię i odnowił tę ziemię.

4. We wtorek 26 maja przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych żyjących i zmarłych mamach. Zapraszam na Mszę Świętą w tym dniu.

5. Przypominam, że w naszej świątyni na nabożeństwach i modlitwach może gromadzić się 25 osób a na placu przed świątynią 50 osób. Zapraszam więc do powrotu do wspólnych spotkań w kościele.

6. W piątek 29 maja przypada wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, patronki Sieradza.

7. W przyszłą sobotę o godzinie 19.00 sprawowana będzie Msza Święta z niedzieli a w niedzielę nie będzie Mszy Świętej popołudniowej.

8. W środę 3 czerwca o godzinie 10.00 będzie odbiór starego, nieużytecznego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zainteresowanych proszę o przywiezienie zdawanego sprzętu w przeddzień albo w środę rano do godziny 9.00.

9. W Uroczystość Bożego Ciała 11 czerwca tego roku na Mszy Świętej o godzinie 11.00 dwóch chłopców przyjmie I Komunię Świętą. Polecajmy ich Bożemu prowadzeniu.

10. Poszukuję murarzy lub tynkarzy do prac przy parafialnym budynku gospodarczym. Jeżeli to możliwe najlepiej gdyby to byli nasi parafianie.

11. Dziękuję rodzinie z Łubnej Jakusy za ofiarę złożoną na cele parafialne. Bóg zapłać. Jeżeli wpłynęły jakieś ofiary na konto parafialne poinformuję o tym w przyszłą niedzielę.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.