Ogłoszenia parafialne na Poniedziałek w oktawie Wielkanocy 13.04.2020

1. Intencje mszalne /w gablocie na parkingu i placu kościelnym/

2. Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły nam przeżyć Święta Paschalne: Pani Teresie, Marcinowi, lektorkom, ministrantom. Dziękuję tym parafianom, którzy uczestniczyli w liturgii Triduum Paschalnego,. Którzy w tych trudnych dniach odwiedzali świątynię, w której adorowali Chrystusa w Grobie.

3. Trwamy w przygotowaniu do Święta Miłosierdzia Bożego przez codzienną wspólną modlitwę. W świątyni modlitwy rozpoczynają się każdego dnia włącznie z przyszłą niedzielą ( Świętem Miłosierdzia Bożego) o godzinie 15.00. Zachęcam, abyście o godzinie 15.00 jednoczyli się w modlitwie ze mną.

4. W związku z codzienną modlitwą do Miłosierdzia Bożego Msze Święte będą sprawowane o godzinie 15.30. Dotyczy to także przyszłej niedzieli.

5. W przyszła niedzielę ( 3 niedzielę miesiąca) w nabożeństwie po Mszy Świętej popołudniowej będziemy modlić się w intencji rodzin i małżeństw.

6. Informuję, że w związku z niepewnością czasu jaki przed nami rezygnujemy z wrześniowego wylotu na pielgrzymkę do Lourdes

7. Od wtorku wznawiamy codzienną modlitwę różańcową w intencji zatrzymania pandemii koronawirusa. Zapraszam do wspólnej modlitwy o godzinie 20.30.

8. W związku z tym, że cała oktawa Wielkanocy przezywana jest jako jedno święto w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.