Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2021

1. Dziękuję za przygotowanie świątyni do niedzieli rodzinom: Świerczów, Piotrowskich, Zaremba i Panu Cłapka. Na przyszła sobotę zapraszam: rodziny: Kwapiszów, Woźniaków, Chudeckich i Dopierałów.
2. W przyszłą niedzielę 17 stycznia przypada trzecia niedziela miesiąca. Na Mszy o godzinie 16.00 i na nabożeństwie po Mszy Świętej będziemy się modlić w intencji rodzin i małżeństw naszej parafii. Małżeństwa, które w styczniu ślubowały będą miały okazję odnowić przymierze małżeńskie i przyjąć błogosławieństwo lourdzkie.
3. W przyszłą niedzielę na sumie o godzinie 11.00 będziemy modlić się w intencji mieszkańców Gaju.
4. Ciesze się ze wspólnej modlitwy z mieszkańcami Wągłczewa i mieszkańcami Kolonii Wągłczew. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
5. Dziękuję za ofiary założone w intencji misji….. oraz na ogrzewanie świątyni…….
6. Dziękuję za posegregowanie i wywiezienie śmieci cmentarnych: Paniom Oli Meloch, Ewie Szczecińskiej, Małgorzacie Zaremba, Teresie Majewskiej oraz Panom: Heniowi Cichomskiemu, Józefowi Jezierskiemu, Mirkowi Janiakowi, Józefowi Królakowi, Waldkowi Chudzickiemu, Janowi Bomanowi
7. Bardzo proszę o segregację śmieci cmentarnych przy porządkowaniu grobów. Moja szczególną prośbę kieruję do rodzin, które za chwilę będą porządkować groby po ostatnich pogrzebach. Proszę,  aby nie wyrzucać całych wieńców i wiązanek kwiatowych, ale oddzielać od siebie poszczególne elementy. Jeżeli tylko to możliwe proszę zabrać wieńce i kwiaty do domu.
8. Trwa pielęgnacja drzew na cmentarzu, prace będą kontynuowane w przyszłym tygodniu. Po cmentarzu będzie zrobiona pielęgnacja drzew wokół świątyni. Kolejną inwestycją jaką zaplanowałem na ten rok, będzie nowe ogrodzenie cmentarza i remont kaplicy cmentarnej św. Nepomucena oraz zabytkowego grobowca.
9. Prasa katolicka- nowy numer "Idziemy"

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.