Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2020

1. Dziękuję Paniom: Szczecińskiej i Kołoszczykowej za przygotowanie świątyni i placu do Uroczystości. Na przyszłą sobotę zapraszam: r. Łukasza Kołoszczyka, r. Azdykiewiczów, r. Sadowskichi r. Wiertelaków

2. W trosce o zdrowie i życie proszę o dostosowanie się do zakazu odwiedzin cmentarza 1 i 2 listopada. Zapraszam na Msze Święte i modlitwę wypominkową za zmarłych w naszym kościele. W niedzielę godzina 9.00 i 11.00 a w poniedziałek w dzień zaduszny o 7.30; 8.00; 17.00.

3. Od poniedziałku do soboty oktawalną modlitwę za zmarłych będziemy rozpoczynali o godzinie 17.00 i bezpośrednio po niej będzie sprawowana Msza Święta. Zakończenie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych będzie w przyszłą niedzielę o 16.00. Przypominam, że łaskę odpustu zupełnego można otrzymać w tym roku przez cały miesiąc listopad.

4. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. O godzinie 16.00 rozpoczniemy Godzinę Świętą, po niej modlitwę za zmarłych a następnie Msza Święta w intencji kapłanów i o powołania do służby w Kościele. Zapraszam

5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Od godziny 15.00 do 17.00 adoracja prywatna Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

6. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie rozpoczniemy Mszą Świętą w okolicach godziny 17.00 a następnie różaniec i nabożeństwo wynagradzające.

7. W tym miesiącu nie odwiedzę chorych

8. W związku z trudną sytuacją epidemiczną w tym miesiącu odwołuję katechezy przed bierzmowaniem i przed I Komunią Świętą.

9. Przypominam, że ks. Biskup udzielił dyspensy od uczestnictwa w Mszach Świętych. Dyspensa obejmuje czas do 15 listopada włącznie.

10. Od 1 listopada /niedziela/ do 8 listopada czyli przez całą oktawę zachęcam do włączenie się w modlitwę różańcową w intencji pojednania z dziećmi, które przez nasze działania lub zaniedbania zostały zabite pod sercami swych matek, nawrócenia Polski o nawrócenie tych, którzy walczą o możliwość mordowania chorych nienarodzonych dzieci i o szacunek dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Na stronie internetowej „ Różaniec Do Granic Nieba” można pobrać specjalną modlitwę, którą dołączamy do różańca. Jeżeli zależy wam na Polsce na obronie życia to proszę włączcie się w tę akcję. Zachęcam aby modlić się we własnych rodzinach w waszych domach. Jednak kto może, nie lęka się zarażenia zapraszam każdego dnia oktawy o 20.00 do naszego kościoła. Będę na was czekał, aby wraz z wami trwać na modlitwie. Walczmy o Polskę wolną od krwi niewinnych, chorych dzieci, o Polskę sprawiedliwą i prawdziwie wolną od śmierci niewinnej, pogardy i nienawiści.

11. Przyjmuję na wypominki za zmarłych i Msze Święte na nowy rok. Są do nabycia kalendarze ścienne i kalendarze rolników na nowy rok 2021.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.