X Niedziela Zwykła 11.06.2023

1.Dziękuję tym rodzinom z Orła Białego, które przygotowywały świątynię do niedzieli. Na przyszłą sobotę zapraszam pierwszą grupę rodzin Gaju: Grażynę Pessel, r. Zdun, r. Matusiaków/Ryszard/, r. Matusiaków /Karol/

2.Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszam do uczestnictwa w Mszach Świętych i procesjach eucharystycznych

3.W czwartek zakończenie Oktawy tradycyjnie będziemy święcić wianki uplecione z kwiatów i ziół

4.Miesiąc czerwiec to czas oddawania czci Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, zawsze po Mszy Świętej.

5.W poniedziałek o 19.00 miesięczne spotkanie fatimskie dla dzieci z Podwórkowego Koła Różańcowego.

6.We wtorek kolejny Dzień Fatimski, w związku z trwającą Oktawą, nabożeństwo fatimskie rozpocznie się o godzinie 20.00 /bez Mszy Św./

7.W czwartek o 20.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

8.W przyszły piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego a w sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP. W sobotę po Mszy Świętej zapraszam na modlitwę różańcową.

9.W sobotę 17-go czerwca wyjazd dzieci pierwszokomunijnych do Świnic Warckich. Zapisane osoby zbierają się przed godziną 7.00 przy kościele we Wróblewie. Dzieci zabierają ze sobą stroje komunijne. Koszt wyjazdu 30 zł od osoby.

10.Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. o godzinie 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci a po Mszy Świętej popołudniowej nabożeństwo w intencji rodzin.

11.W przyszłą niedzielę zapraszam na Marsz Życia i Rodziny w Sieradzu. Marsz rozpocznie się o godzinie 13.00 przy kościele NSJ i zakończy przy bazylice kolegiackiej. O godzinie 15.00 w parku etnograficznym przy wzgórzu zamkowym rozpocznie się piknik rodzinny. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

12.Informowałem Parafię o inwestycjach, które czekają nas w tym roku. I etap renowacji ołtarza Matki Bożej i założenie instalacji gazowej do ogrzewania kościoła i klasztoru. Proszę Parafian o włączenie się w to dzieło.

Powrót
X

Ta strona korzysta z plików cookies.
Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.